Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Adobe Premiere posun zvuku

Čaute,nemôžem prísť na to ,ako klávesnicou ,klávesovou skratkou posunúť audio na časovej osi.Myšou to je jasné ,ale potrebujem jemnejší posun v prípade ,keď nesedí zvuk vo videu a myšou nedosiahnem jemného posunu,vďaka.

Beriem späť roztiahnutím časovej osi to ide,ale v takom prípade je špatná kontrola nad videom a zvukovou stopou,lebo kurzor v takom prípade behá ,ako šialený,keďže je to natiahnuté.Keby stopa a audio bola proste v jednom okne,alebo natiahnutá minimálne pracovalo by sa stým lepšie a na to by bol vhodný ten posun klávesou.Pokiaľ na to neprídem uspokojím sa aj s týmto spôsobom.

tak som to nakoniec našiel ALT+SHIFT+ ŠÍPKA DO LAVA,PRAVA jemný posun zvukovej stopy 5snímkov
ALT+ŠIPKA 1snímok
problém je ten ,že je to bez ukazateľa časových hodnôt,ako je to pri myši,vidím ,len samotnú zvukovú stopu ,ako sa pohybuje,pred tým som to takto skúšal .len ten pohyb je tak malý ,že som to nepostrehol a to kvôli tomu ,že absentuje info o čase