Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multimediální box (jaký?)

Dobrý večer koupil jsem starší TV která zvládá teletext :-D a to je asi všechno, a chtěl bych k tomu nějaký multimediální centrum našel jsem toto - Evolveo
Máte nějaké zkušenosti? případně s čím jste spokojený vy? Mam ale dva požadavky aby to umělo Skylink mám totiž Skylink live TV a aby to mělo připojení k internetu přes LAN
Děkuji za rady.

Řešení:

V tom pripade nepotrebujes box ktery obsahuje DVB-T2, ktery jsi vybral a ktery znacne omezuje vyber.

Doporucim overeny XiaomiTV Box, Strong LEAP-S1, Strong 202EMATIC atd. Vicemene cokoliv co pouziva AndroidTV OS. Pokud nahodou pouzivas Apple zarizeni tak bude samozrejme vhodnejsi AppleTV, zde alespon verzi 4K (5.gen).

V tom pripade nepotrebujes box ktery obsahuje DVB-T2, ktery jsi vybral a ktery znacne omezuje vyber.

Doporucim overeny XiaomiTV Box, Strong LEAP-S1, Strong 202EMATIC atd. Vicemene cokoliv co pouziva AndroidTV OS. Pokud nahodou pouzivas Apple zarizeni tak bude samozrejme vhodnejsi AppleTV, zde alespon verzi 4K (5.gen).