Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna pres WiFi

Zdravím, mám doma (panelak) router, pc a tiskárnu. Tiskárna stojí samostatně a byla pripojena pres WiFi. Když jsem měl počítač připojený k routeru kabelem, tak šlo tisknout na tiskarnu bez problémů pres wifi. Počítač jsem odpojil od routeru a teď je pripojeny do site k routeru taky pres WiFi, ale nemůžu za nic rozchodit tisk. Počítač nedokážeze tiskarnu najít. Nevite prosím kde může být zakopaný pes? Děkuji

tiskárna je https://brother-cr.cz/mono2/brother-dcp-1623we-toner-benefit
router asus rt-n10e

Tak začněte tím, že zjistíte IP adresu tiskárny, pokračujte tím, že zjistíte IP adresu počítače a prozatím skončete tím, že tu adresu tiskárny zadáte v počítači do internetového prohlížeče a odentrujete. Otevřelo se webové rozhraní tiskárny?

Děkuji všem. Az na asi 8 pokus pomohlo vyresetovat v tiskárně nastavení sítě. A nová instalace ovladačů. Pro první instalaci jsem tiskárnu spojil s PC kabelem a hle jde to. U prvnich nastaveni jsem neresetoval tiskarnu. Asi by to někdo zvládl i elegantněji, ale.hlavne že tisknu.