Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání grafiky

sestava: zdroj forton4OOW, amd athlon XP, 1GB ram, grafika powercolor radeon x1950pro (agp)

další problém :P, po velkých problémech (které jsem nakonec vyřešil ) se mi povedlo přeinstalovat windowsy(XP), naistaloval jsem všechny ovladače k desce i ke grafice,ale PC se pořád (asi tak po 1O-15minutach) restartuje, a nebo zamrzne obraz takže ho stějně musím restartovat . IMHO je to grafikou, protože se přehřívá určitá jedna část (možná i jiná ale o téhle to VÍM ). Když jsem do PC dával starou grafiku magic64 tak šlapal v pohodě.
mám teda dotaz, dá se nějak chladit ta část(viz foto) ? Uvažoval jsem o koupi tohoto ale nevím jestli mi to nějak extra pomůže...
předem moc děkuju za rady...
ps: ta nálepka na tom byla a bez ní je to to samý jako s ní

to ze ta cast je tak horka a neudrzis na ni ruku tak to neznamena ze se prehriva ... a co teplota hdd?

PS tuhle grafiku mam , taky jsem si ji poridil do stareho pc a taky je ta cast horka jak prase , ale prehriva se mi hdd ...