Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zjistit doopravdovou lokaci IP adresy?

Zdravim,

někdo se mi pokusil před chvílí nalogovat na Facebook a hrozně mě to štve. Podle IP jsem akorát zjistil, že to je někdo z Prahy a používá chrome, ale to asi každej.

Existuje způsob, jak toho dotyčnýho lokalizovat blíž?

Jestli používá VPN nemáš šanci, tohle bych vůbec neřešil takových pokusů se denně udělají milióny pokud máš podezření na to že se ti chce někdo nabourat do účtu změnit heslo nepoužívat stejné heslo na mailu a dát dvou fázové ověření.

Samozřejmě, že se mi tam nedostal/a. Toho se nebojim.

Jde spíš o zvědavost, prostě mě to teď bude žrát, kdo se mi chce dostat do účtu. VPN podle mě nepoužil/a, protože okruh lidí, co by se mi tam pokusili dostat, vůbec neví, co je VPN.

Ptám se jen proto, že chci vědět, jestli jde IP zaměřit alespoň v rámci čtvrtě, pražské části nebo tak. Oni mi ty všechny IP locatory prostě vyhodí Prague, Czechia, ale to často bývá i lokace internet providera.