Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou předplacenou kartu

Zdravím,dostal jsem mobil hlavně na VhatsApp komunikaci s rodinou.K tomu používám připojení wifi doma.Potřebuji předplacenou kartu abych se mohl občas,velmi zřídka mobilně připojit k internetu.Platnost datových balíčků je,co jsem našel, ale jen třicet dní.
Nevíte,jestli existuje na trhu nějaký poskytovatel,který nabízí třeba půlroční platnost dat,tak jako je to u kreditu volání?Nechci paušál.
Moc děkuji.

Děkuji,ale nic,co by odpovídalo mé představě 1GB platných tak půl roku, jsem nenašel.Bud něco nechápu,nebo nemá nikdo o podobného zákazníka zájem.No konec konců,koho by zajímal někdo,kdo chce využívat data jen PŘÍLEŽITOSTNĚ,např.když nemůže najít trasu cesty,nebo hledá nějakou informaci na kterou si vzpoměl až na cestě.Svět je jen pro mladé a bohaté,bohužel.Ještě jednou díky.

Když jsem psal pro bohaté,myslel jsem celou filozofii těch nabídek,ne konkrétně sebe.Ale i v mém případě je těch 300 k uplná pitomost.Mám obyčejný telefon s kreditem,doma mám Wifi internet,ty data potřebuji jen na připojení PŘÍLEŽITOSTNÉ,TŘEBA JEDNOU ZA MĚSÍC.tO JSEM ALE PSAL,NEUMÍŠ ČÍST?Myslíš,že je rozumné platit 300 měsíčně za potřebu 1G za rok?

No asi neumíš,psal jsem,že mám internet doma,dokonce ani ten text nechápeš,psal jsem o obecném povzdechu nad filozofií tvorby cen.Možná se mýlím a máš schopnost text pochopit,potom nechápu,proč to alespoň nezkusíš.Ale spíš byla ta otázka a upřesnění na tebe moc složitá nebo moc dlouhá.......

Předplacené karty od T-mobilu měly datový limit až 100 MB denně do ceny max. 10 Kč s tím že prvních 10 MB je po koruně a zbývajících 90 MB už je zdarma.
Na WhatsApp to bohatě stačí a je to k dispozici po dobu platnosti kreditu a jeho zůstatku.
Jestli to u T-mobile furt platí, to nevím, ale můžeš se na to mrknout.