Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Media Player odmítá přehrávat AVI

Prosím o radu!
Mam Visty Home premium a nastal mi problem, media player mo odmita prehrat Avo format s jinymi problem není.Zkousel sem nové kodeky i reinstal xvid a stále se media player po otevreni avi vypíná.
Snad mi nekdo poradite. Jinac bych misel zrejme formatovat:-(

diky predem!

Změna předmětu, původně: media player (host)

Preinstaluj vsetky kodeky (a najlepsie odinstaluj divx kodek). Ak mas viac ako jeden codec pack, tak vsetky codec packy odinstaluj.
A hlavne skus to avi prehrat na inom PC, ptz podla mna je to tvoje avi poskodene (odkial to avi mas, nejaky fake torrent od OSA ?)
Ked otvoris gspot a tam si das zanalyzovat ten subor, tak co presne ti to zahlasi?

Jak vypne se, nic nezahlasi? Spustis gspot a zvolis z menu file - open a to .avi a zmizne okno gspotu? Ziadna hlaska?

Skus nejake .avi ktore mas zalohovane na nejakom CD apod, existuju aj viry ktore prepisuju vsetky avi subory na disku.
P.S. mozes skusit total commander, klik na subor a klavesa F3, a potom klavesa 2, a skopiruj sem zaciatok toho suboru (napr. prvych 100 znakov)

Este chod do ovladacie panely - pridat/ubrat programy a odinstaluj vsetko co ma v nazve "kodek" alebo "codec", "codecpack", divx, xvid, restart a skus znova ten gspot. Nejaka zmena?
Preistotu prescanuj PC programom superantispyware.
Ak nic nepomoze asi mas posahane systemove subory/dll starajuce sa o avi kontajner, niekedy to na tom PC fungovalo? Co si odvtedy robil, instaloval, odisntalovaval, cistil si nieco (cleaner vycisti docista ze nic nefuunguje? :) Jednoduchsie bude asi preinstalovat Win, skusil by som najprv len opravnu instalaciu. Preistotu si predtym zalohuj data ak mas nejake na systemovom diskovom oddieli

No tak je to smejd. Odinstaluj vsetky ostatne kodeky a skus potom nainstalovat len xvid kodek a prehrat ten film. Ak to aj tak nepojde tak preinstaluj komplet Windows. A uz potom si zapamataj ze taketo hovadiny sa neinstaluju. Ked ti nejde video tak si nainstalujes len oficialny kodek ktory potrebuje to video, u avi ti potrebny kodek ukaze napr. ten program gspot (napr. okienko vpravo hore alebo ti vypise 4pismena tzv FourCC kod a podla toho si najdes na www.google.com alebo codecs.php ze aky potrebujes kodek). Az budes instalovat kdejake nefunkcne codecpacky tak to dopadne tak ako teraz.