Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazaný monitor

Dobrý den

Dnes při hraní mi monitor "problikl" a hra spadla na plochu a samo se mi nastavilo rozlišení 800x600 .Počítač jsem pro jistotu restartoval ale když se zapnul tak maximální rozlišení na výběr je jen 1440x900 a ikony jsou jakoby rozmazané a barvy docela výrazné ... věděl jsem že je zle tak jsem aktualizoval NVIDIA ovladače a provedl restart pc ale nic se nestalo .. aktualizoval jsem proto Windows a taky nic

poslední co mě napadlo bylo aktualizovat ovladače přes správce zařízení a ani to nepomohlo ..

ví někdo v čem je problém a jak ho vyřešit a nastavit větší rozlišení ??

Grafiku mám Gtx 1060 3 GB
a monitor je od značky AOC G2460G5 60HZ

za vaše rady budu moct rád

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Vypada to na grafiku, ale takhle na prvni dobrou bych radeji rekl, ze se nejspise jedna o hardwarovy problem, ktery uzivatel jednoduse nespravi. Muze samozrejme zkusit odinstalovat ovladace grafiky, restartovat a zkusit je znovu nainstalovat. Jestli to ale nepomuze, tak to bude nejspis v hardwaru a bude muset zkouset.

Jednoduse lze zacit tim kabelem nebo ozkouset jiny monitor, dneska ma kde kdo doma 4K televizi, tak ji muze zkusit k tomu pocitaci pripojit, jestli mu pobezi na vyssi rozliseni nebo ne. No a kdyz nepomuzou tyto jednoduche veci, pak pripada v uvahu menit komponenty. Krome zminene graficke karty, ktera by mohla byt v haji, pripada v uvahu take PC zdroj, ten kdyz je nakopnuty, take muze delat podobne problemy.