Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce / převodník HDMI -> DP. Existuje to vůbec?

Ave. Viz dotaz. Inženýři v práci zas něco vyprojektovali. Dělám tester, kde bude řídící jednotka průmyslový minipočítač (montáž do rozvaděče, moc COMů, moc USB, ale jen HDMI a VGA). K tomu monitor /s pouze VGA a DP/. Rozjel jsem prototyp, a skrz VGA je obraz víc než strašidelný (kabel vede kolem asi desítky pulzních zdrojů - jinak nelze). Jde nějak převést HDMI na DP? Nic jsem nenašel (našel, ale brutálně drahé). Opačně žádný problém. Poradí někdo?

loading...

Díky. Něco podobného jsem objevil, ale nejsem si jistý, jestli dá finanční povel k nákupu (testerů bude sedm). Už teď jsme ve vývoji přešvihli rozpočet o deset fíků na vývojový vzorek. Jde o to, že ta baba na to bude čučet celou šichtu - VGA neodstíním, vlní sa to jak prúžkovaný had. Pod tohle se nepodepíšu :-|

Počítal jsem s prodlužovacím kabelem s HDMI konektory, ale teď jsem si všiml, že by musela být ještě změna pohlaví u VGA.
Lepší by tedy bylo tohle, rovnou s kabelem.
Konkrétní použití, kudy a co povede, si musí zvolit mif.
Přijde mi, že je větší výběr redukcí HDMI -> VGA než HDMI -> DP.