Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nokia 6310i flash firmware

Ahoj vsem,
nevíte nekdo, kde v dnesni dobe ještě pochodim s pozadavkem na upgrade firmwaru u staricke nokie 6310i (NPL-1). Chtěl bych nahrát posledni verzi 7.00.

Případně diky za tip, kde koupit potrebny box s kabelem. Cokoliv, diky cemu bych si to mohl flashnout sám. Vim, ze se to nevyplatí, ale jsem ochoten si to pořídit a hrát si s legendárníma tel. i dale do budoucna.

Díky
Jarda.

Diky za tip. Uz jsem to viděl. Zatim jsem nemohl vyzkoušet. Cekam na kablik.
jak pisu výše, nekdo mi psal, ze to bez boxu nepůjde.

Soft, který je vyscreenovany je pro bb5, uvidime jak to půjde s dct4, coz je právě 6310i.