Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkce fotoaparátu TwinGate VC3210

Zdravím
Na tomto fotoaparátu je funkce která ho může použít jako čtečku SD karet bez nutnosti přítomností baterek a přitom je to stará vykopávka ale mám novější fotoaparát Panasonic Lumix DMC-LS5 na kterém musí být baterie aby se to chovalo jako čtečka tak mi napadlo jestli v tom kabelu co byl k tomu nechybí pin který napájí s USB portu nebo je to úplně jinak ? díky

Ty to musíš mít v životě těžký, když stále hledáš prroblémy tam kde nejsou. Máme se na tebe složit a tu čtečku ti koupit? I kdybys ji využil 1x za rok, čtečka se doma neztratí. A řešit jestli stojí 100 korun nebo 150 korun?

Čtečka se dá koupit v nějakém místním krámu - bez poštovného, případně objednat přes internet - samozřejmě nejlépe současně s jinýma věcima, kvůli poštovnému. Nebo až bude něco objednávat někdo z kamarádů, tak poštovný napůl...

Je to moc komplikovaný, já vím. Tak radši dál pátrej, jak udělat čtečku z Lumixe...

Na tomto fotoaparátu je funkce která ho může použít jako čtečku SD karet bez nutnosti přítomností baterek...

Bez baterek? Jak poznáš, že to jako čtečka opravdu funguje, když je to v podstatě vypnuté?
Chceš tvrdit, že tu kartu něco načítá, i když jsou ty baterie venku?
V popisu foťáku TADY se o té zázračné funkci nic nepíše (pokud nejsem slepý, což není vylouč.).

[94625-twingate3210-jpg]

PS: Možná to načítá "třetí" zařízení, s tím jsem nepočítal.