Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - barva motivu se stále sama mění

Zdravím
Jak je v nadpise, po několika pokusech a opravdu frustrujících hodinách nevím co dělat
snažím se nastavit si barvu svého systému ale ta se vždy po tom co se nějaká aplikace promítne na fullscreen, změní vždy zpět na růžovou...
už to je to fakt otravné a frustrující... zkoušel jsem i nějaký pochybný postup na stránkách microsoftu ale bez výsledku (tam mi taky připadá že microsoft nabírá opravdu zajímavé zaměstnance co se "rad" týče")
tenhle problém nastal po tom co jsem reinstaloval kompletně celej windows do továrního nastavení komplet s vymazáním všech dat
ovladače k grafice i procesoru jsem aktualizoval
všechny aktualizace windows jsem taky stáhnul (nedivil bych se kdyby ta chyba byla právě tady)
děkuji moc za všechny rady...

Řešení:

Okay
takže jsem přišel na řešení a vypadá že funguje
je to stejně stupidní jako celé rozhraní woken ale co už
používal jsem při přihlášení účet microsoft a když jsem místo toho zkusil použít místní účet tak už to šlape
takže rada, kašlete na účet Microsoftu

Takže vybrat barvu z té palety barev dole nejde?

ovladače k grafice i procesoru jsem aktualizoval

A co ostatní ovladače?

[94616-barva-jpg]

Okay
takže jsem přišel na řešení a vypadá že funguje
je to stejně stupidní jako celé rozhraní woken ale co už
používal jsem při přihlášení účet microsoft a když jsem místo toho zkusil použít místní účet tak už to šlape
takže rada, kašlete na účet Microsoftu

Mne to funguje i s uctem Microsoft. Navic pres ten online ucet to umi synchronizaci tehlech blbustek na libovolne jine PC, kde se prihlasis svym uctem. Z toho plyne podezreni k tvemu problemu, ze jsi to prenastavil, ale z nejakeho duvodu, treba to mas zakazane, se ti nove nastaveni nesynchronizovalo na ucet a naopak pri prvni prilezitosti, kdy to ucet sel synchronizovat (po opusteni fullscreenu), ti to zase vratil na tu barvu, ktera byla na tom uctu zapsana.

Nevím proč se ten novej theme nesynchronizoval jako default na můj MS účet
ale co se mě týče tak mi to nevadí
i předtím jsem používal lokální účet než jsem si hodil tovární nastavení jenom mě pak nenapadlo si to hodit zpět na lokál

Staci jen v nastaveni odskrtnou "synchronizaci osobnich nastaveni".
Toto nastaveni je v zaklade umyslne aby kdyz se uzivatel pripoji svym uctem na jine PC obdrzel vlastni prednastavenou personalizaci.
Resit to pouzivanim mistnim uctem je spise reseni pres koleno :)