Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte nějaký ekvalizér?

Mám na disku zvukovou nahrávku a je špatně rozumět, co se na ní říká, neboť tam v pozadí hřmí motor atd. Potřeboval bych nějaký program (asi ekvalizér), ve kterém bych si mohl štelovat frekvenci, abych přišel na to, co přesně je na nahrávce. Teď jsem si dva stáhnul, ale ani jeden mi nefungoval. Doporučíte nějaký?

Potřebuji, aby byl free (nebo aspoň trial) a aby byl v češtině (nebo s velmi jednoduchým použitím). Stačí mi to jenom pro tuto jednu věc. Děkuji za odpovědi.

na free a v češtine s kludným svedomím zabudni......v eng sa už dá niečo použitelné nájsť.....bx brainworks a flux plugins do češtiny nikto prekladať zatial nemieni,sú dostupné v eng,ani u origami-hall of frame nehrozí dostupnosť v cz jazyku,len eng a de.....