Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naprosto nereagující průzkumník Windows

Dobrý den, prosím o radu.. Na počítači mi z ničeho nic naprosto přestal fungovat průzkumník Windows. Jakákoliv práce s ním je v podstatě nemožná. Například když jej otevřu, čekám klidně i minutu, během toho se průzkumník několikrát restartuje. Pokud se snažím otevřít nějaký program na hlavním panelu, děje se to stejné. Ale jakmile se program otevře, práce s ním je naprosto blesková, bez žádných problémů. Word, Excel, Google Chrome, Autocad.
Ve správci úloh hlásí průzkumník vysokou spotřebu energie. Děkuji za rady. :-(

To vypadá na chyby Sihost.exe, Explorer.exe a spol. Niektorý nekompatibilný HW v prípade nacpaných generík z dielne MS z poslednej WU.

Kukni do Event log výpisov alebo Ovládací panel-Zabezpečenie a údržba-Údržba-História spoľahlivosti (v lineárnom grafe) klikni na červené puntíky s krížom.

Měl jsem podobnou zkušenost v mém případě to byla špatná flashkla vždy když byla zapojena průzkumník se seknul načítal když jsem ji odpojil jelo to hned