Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Email spam reklam

Dobrý deň, môžem sa opýtať, či ste sa tiež stretli s takýmto typom reklám na gmaili? Už ma nebaví stále nahlasovať spam keď to je stále z iného emailu poslané a neviem ako tomu zabrániť. Som v tom dosť amatér tak ďakujem pekne za rady.

(tie pdf obsahujú reklamy do kasín..)
obr-zok-2022-02-15-150159.png

s úsmevom dokážem poradiť v prípade nechcenej eliminácie spektra neželaných IP adries príslušného servera vo firewall.

Len to chce disponovať základnými PC informáciami, základnými informáciami s prácou OS.

Ani "muška jenom zlatá" v paketoch bit po bite nemôže in/out preniknúť do siete netu bez vedomia majiteľa ščotá.