Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VŠE FIS vs ČVUT FIT - náročnost

Ahoj, jsem ve třeťáku na SŠ a už uvažuji kam po maturitě pokračovat v úvahu mám školy FIS VŠE, UNICORN COLLEGE a ČVUT FIT. Chci se zeptat jestli máte někdo nejaké zkušenosti se studiem na těchto školách co se týče mých znalostí informatiky tak se z hlediska hobby vyznám v hardwaru a co se týče programování tak jen HTML, avšak co jsem slyšel tak na FITu narozdíl od 2 zmíněných škol má nejvíc specializací, ale je mnohem těžší co se týče matiky, a prý zde se k titulu Ing. propracuje jen 10% lidí od nástupu k Bc.

Díky, za radu.

10 % není v tomhle oboru nic neobvyklého a i lehčí školy mají podobné podíly. Kritický bývá obvykle první ročník, kde vypadne většina lidí. A pak přelom Bc./Ing. kdy si spousta lidí řekne, že už ty další 2 roky nechtějí studovat.