Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nastavit vyšší rozlišení

Dobrý den,

Mám TV 4K (JVC LT-55VU3105) a grafickou kartu AMD Radeon RX5700. Nejvyšší rozlišení které mohu nastavit je 1920x1080, přičemž by Tv měla vzládat 3840x2160. Tv a pc mám propojenou HDMI kabelem 2.0. Používám redukci s displayport na HDMI (https://m.alza.cz/alzapower-displayport-m-na-hdmi-4k-60hz-f-cerna-d6939890.htm). Pokud by někdo věděl kde je chyba, tak bych byl rád za radu.

Děkuji

Původně jsem to dával do hdmi slotu ale nechtěl naběhnout obraz. Sice to ukazovalo tv jako připojenou ale nic víc, tak jsem to potom už nezkoušel a koupil redukci. Jak jste napsal jestli nemá gk hdmi, tak jsem to ještě vyzkoušel a už to jde, dokonce i vyšší rozlišení.