Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze scrollovat v jednom listu excelu

Zdravím,
mám tu záhadný problém, třeba někoho něco napadne. Mám poměrně rozsáhlý soubor v excelu, který je umístěn ve Onedrive, spolupracuje na něm více uživatelů, všichni mají Office 365. Jedna uživatelka má ale problém, že v jednom z listů nelze scrollovat kolečkem myši, v ostatních listech stejného souboru, jiných souborech, jiných aplikacích, problém není.

Co jsem zkusil:
1) kopie dokumentu do lokálního úložiště
2) kopie dat daného listu do čistého listu
3) vymazání obsahu daného listu
4) přihlášení se pod jiným účtem (mým)
5) oprava instalace Office

Vše bezvýsledné.

Nějaké nápady co zkusit?

Díky,
nofu

Zdravím, řešil jsem totožný problém.
V jednom z listů souboru nešlo rolovat. Soubor nebyl sdílený.

Pomohlo Ctrl-A zatažení všech buněk a pak kliknutí na řádek, na automatickou změnu výšky.