Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nootebok mi nereaguje na klikanie (myš je v poriadku)

Zdravím,

už piatym rokom mám notebook asus X5500L. Od včerajšieho dňa mi sem tam akoby vypadne reakcia počítača na klikanie myšou. Myš je úplne v poriadku, skúšala som ju dať aj do iného pc. Aj keď klikám cez touchpad tak ani vtedy mi ten klik nechce dať. Jediné čo mi vtedy pomáha je spustiť správcu úloh a následne ho zatvoriť. Vtedy sa znova na par minút spamätá a všetky položky mi idú normálne otvoriť. No priamo v niektorých aplikáciách mi nepomôže ani zapnutie správcu a nemôžem v tom prípade ani na nič kliknúť.

Budem vám veľmi vďačná za všetky možné nápady v čom by mohla byť chyba. V počítačoch sa moc nevyznám ale také hlavne úkony by som mohla zvládnuť. Neviem či sa to vôbec dá nejako opraviť či to skôr nebude na kúpu nového ntb.

zkoušeny všchny konektory usb? to chování jinak nedává smysl.

spustiť správcu úloh a následne ho zatvoriť. Vtedy sa znova na par minút spamätá

tak by se to mohlo chovat, kdyby to bylo zavirované.

zkusil bych nabootovat jakoukoliv flashku, bohužel uživatel - laik to asi sám nedá.
má to ještě dvd mechaniku, jestli je to tento krám, tak jakékoliv live/instalační cd, ale to asi doma nemáte.

Áno vyskúšala som všetky konektory. A ja kurzor myši vidím. Ale aj keď napríklad len položím kurzor, tak počítač ako keby ani nezaznamenal, ze tam je, elbo usbor pod ním sa ani tak jemne nezbyrazni ( ako to býva pri normálnej funkčnosti). No nič, zajtra ráno ho beriem do opravovne. Uvidím čo mi tam povedia

Nakoniec som si dnes zaobstaral nový notebook Lenovo IP gaming 3. Mala som ho doma pol hodinu, zapla som ho a robii mi to isté čo starý.. Úplne nový notebook. Ja som už z toho hotová. Idem nakoniec aj ten zajtra vrátiť do obchodu nech mi s tým spravia dačo. Ten starý notebook mi nakoniec do opravovne ani nevzali, lebo ze oni sa s takým problémom ešte nestretli a ze nevedia kde je chyba...

Skúšala som 2 ďalšie myši a robili to isté. Nakoniec mi bolo povedané , že tá stará myš to spôsobovala a tým, že bola zavedená, tam čosi poškodila a tým pádom už nefungovali ani ostatné myší... I keď mi to nedáva zmysel, lebo tu myš som skúšala aj na stolovom PC a tam fungovala úplne normálne,len na notebookoch takto blbla. No nakoniec to mám opravené. Ďakujem všetkým za pomoc.