Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one a mechanika

Zdravim, mám doma nově xbox one z bazaru, no prostě cajk jde, mechanika a všechno taky šlo hned první den, jenže hned po dni nenačíta hru, nic nepomohlo až na tovarní nastavení, jenže hned po pár hodinách to zase nenačte nic, co stim mám dělat ? Díky

Mně napadlo vyčistit čočku a promáznout vodicí "tyčky", jenže to bude nejspíš k ničemu, když to po továrním nastavení funguje. Možná flashnout nový firmware? Nejspíš to nezabere, ale za pokus to stojí. Nejlepší bude kontaktovat prodejce, jak tohle řešil.