Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook MSI EX600X-432CZ

Dobrý den, koupil jsem si Notebook MSI EX600X-432CZ bez OS - nainstaloval jsem Windovs XP. Ale nesedí mi Driver na zvuku a nemohu nikde sehnat, ten který by šel nainstalovat.

Dále by pak měl mít 250G pevného disku - zobrazí se mi jen 37,5G .. Poradíte mi někdo?

Ovladac zvukoveho zariadenia stahujete snad zo stranok vyrobcu. Co znamena, ze nesedia? Co znamena, ze nejde nainstalovat?

Na ten disk sa pozrite v BIOS-e. Ak vidite 250GB, chybu ste spravil pri instalacii XP, konkretne pri prerozdelovani miesta. V Disk Manageri nie je neprerozdelene miesto na disku?