Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word 2007 otvara zle url

Zakaznik ma taky debilny zvyk, ze si zbiera YT videa a ich url si uklada do Wordu.
Potom si otvori dokument a tak klika na jednotlive odkazy a otvara si vide.
Lenze Word sa rozhodol, ze uz nebude spolupracovat a dvojklikom neotvori nic, ctrl+click otvori prehlaidaca ale s paskvilnou url...nieco v tvare https://redirect%url.....%url%youtube%video..proste takto nejako.
Zobrazi sa stranka, ze uzivatel si moze vybrat zo 4 prehliadacov a ze jeho prehliadac (v tomto pridpe Chrome) je v najnovsej verzii. Ale k samotnemu otvoreniu YT, ci videa nedojde.
Nasiel som len upravy v registroch, kde sa da povolit, ci zakazat otvaranie hyperlinkov, ale toto evidentne nieco otvori len proste u url skurit pridanim volakych blbosti.

Nekopíruje ty odkazy na YT videa z vyhledávače Google?

Jinak je blbost, aby odkaz začínal redirect....

P.S.: ten zákazník má fakt debilní zvyk. Existují záložky v prohlížeči nebo když to musí mít v souboru, tak stačí txt, ale cpát je do Wordu?!