Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta MSI 3060 Trio - slabý výkon

Dobrý vecer prajem. Mám menší problem s grafikou kupil som novu MSI 3060 12gb TRIO ktoru som vymenil za staru 1060 3gb. Problem je ze pri roznych hrach nepocitujem nejake zlepsenie grafiky ani pri rovnakych ani pri vyssich nastaveniach. Na par hrach som mal dokonca viac FPS na starej grafike ako na tejto novej. Ovladace som aktualizoval. Neviem ci pomoze reinstall windows alebo nejake nastavenia pomenit? V hrach som skusal vsetko. Alebo ju brzdi doska s procesorom vo vykone? Moja zostava MSI MPG Z390 GAMING PLUS///Intel Core i5-9400F///HyperX 16GB KIT DDR4 2666 MHz CL16 FURY series///MSI GeForce RTX 3060 GAMING Z TRIO 12G. Dakujem za rady.

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Graficka karta MSI 3060 TRIO (host)

Skusal som RUST, DAYZ, MIDDLE EARTH SHADOW OF WAR, GOD OF WAR, WATCH DOGS. Jediny god war mal fajn grafiku ale zeby bola extra lepsia od starej sa mi nezda. Neviem ci to proste len neviem nastavit niekde mimo hry alebo to je vadna grafika alebo ju brzdia ostatne komponenty. Na hre RUST mam dokonca o 10 fps menej pri rovnakom nastaveni ako pri starej grafike.Teploty mi ukazuje max 60 stupnov.