Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chladič k procesoru ryzen 5 3600

Potreboval by som poradiť chladič ku procesoru ryzen 5 3600 dosku mám Gigabyte B450 Aorus Elite aby sa tam vošiel do 30€.Predpokladám že boxový chladič už dosluhuje keďže teploty sú aj po zapnutí okolo 60 stupňov .

Chladič není sestava.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Tak a teď pečlivě hlídat a porovnávat teploty. Když se to povede, tak po dřině se pak dostaví dobrý pocit ze zvládnutí díla a dobře odvedené práce. Až se dostaví dobrý pocit, tak nám to sem sdělit.

Mimochodem, byla použita jiná pasta než původně? Jaké to byly?