Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD se zmenšil a má 32gb

Ahoj , mám otázku po bootování se mi hhd disk zmenšil z 1tb na 32gb nevím jak to vrátit zpět. Prosím o radu. Na poradně byl podobný článek kde bylo napsáno že to mám spustit ve správci disku po té se otevře tabulka. Boužel nevím co s tím. Děkuji

není to nějaký pomocný disk? dokonce usb?
nebylo to strčené v nějakém divném krámu, který to přeformátoval podle sebe, na systém fat32 a tím pádem se rozhodl že 32gb stačí?

minitool partition wizard - screen z toho sw by byl užitečný.
nebo niubi partition editor, to je jedno.

Když to udělám podle vás tak mi vyjede tabulka co s tim dál?

opsat ten text přesně. šikovní zvládnou [alt][prnscr] umístit okno do schránky a vyrobit obrázek.