Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Messenger - stále aktivní

Dobrý den mám menší problém. Mám na telefonu stažený Messenger k facebooku a i když ho vypnu a nejsem na něm třeba celou noc tak stále svítím že jsem aktivní. Neví někdo čím to může být ? Pořád to přátelům ukazuje že jsem online a nemám tam třeba aktivní před 2 hod a pod. Je to docela otravné už jen z principu že mi v noci kámoši píšou proč nespím a tak :D neví někdo kde by mohla být chyba ?

Tohle se občas stává,ale čím to je těžko říct. Ale můžeš tu aktivitu vypnout ručně na messenger a máš alespoň jistou,že je to vypnuté,ale pak vždy zapnout jinak neuvidíš ostatní,že jsou aktivní.