Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi note redmi 6A v úložišti je málo místa

Zdravím
Mám tento telefon v něm mám SD kartu ale fotky a vše se snažím dávat na ni ale píše mě to v úložišti je málo místa některé systémové funkce nemusí fungovat já vím že jsem bordelář že si zasviním celý mobil blbostma , čistím si tím nástrojem co je na to, poradíte mi něco jak to odstranit tento problém ? díky

redmi 6a se prodávaly také ve verzi s jen 16gb flash a s tím se asi nedá normálně žít, to bude věčný boj s místem.
kupoval jsem proto redmi 6 s 64gb flash, mohlo by to stačit až do důchodu.

instalaci/přesun aplikací na sd kartu podporují až novější androidy, to asi u toho krámu nebude řešením.