Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční připojení tiskárny přes wifi.

Ahoj,
mám nový router a nejde mi připojit tiskárna. Instalační program moji síť vyhledá, kliknu na potvrdit a nyní by se měl zobrazit požadavek na vyplnění hesla. Místo toho vyskočí chybová hláška: Tiskárna nemohla komunikovat s žádným bezdrátovým směrovačem ani přístupovým bodem pomocí zadaného SSID. V předchozím routeru mi wifi tisk fungoval bez potíží a nastavoval jsem ho stejným způsobem. Prosím, poraďte.

Nový router: TP-link Archer 6
Tiskárna: HP LaserJet P1102w
WIN 10

Ovladač/instalační soubor stažen z HP stránek k danému produktu.

Na wifi ostatní zařízení běží - mobil, noťas

Děkuji

Edit: šifrování mám asi stejné jako na předchozím routeru: WPA/WPA2

šifrování mám asi stejné jako na předchozím routeru: WPA/WPA2

to není úplně dobrý nápad. ale žiju v tom, že tplinky od wifi 11n už default nastavují zabezpečení pouze wpa2.

název wifi (ssid) raději moc nekomplikovat - nedá se předpokládat, že by číňan testoval všechny možné znaky. stejně tak druhý číňan, co látá driver k hp wifitiskárně.
tiskárna v síti má být lan. bohužel nesmyslná wifimóda vítězí.