Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika kolem 15k

Zdravím, hledám grafiku kolem 15k.

Už jsem nějak koukal a vidím to na:

1)GAINWARD GeForce RTX 3060 Ghost 12G
gainward-geforce-rtx-3060-ghost-12g-d6334304.htm

2)SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 6600 XT GAMING OC 8GB
https://www.alza.cz/sapphire-nitro-radeon-rx-6600-xt-gaming-oc-8gb-d6667501.htm

Dokázal by mi někdo říct v čem je jedna lepší a druhá horší? nebo podle čeho vybrat/rozhodnout se.

Popřípadě pokud někdo má tip na nějakou další okolo 15k, tak poprosím odkaz.

Děkuji

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Procesor: AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz (boost 4.0 GHz)
Základní deska: GIGABYTE B450M S2H
RAM: HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz CL18 Fury (2x8GB)
Zdroj: Seasonic S12II-620 - 620W (80PLUS BRONZE)
Skříň: FSP Fortron CMT230
SSD: HyperX FURY - 120GB
HDD: 2TB

Procesor je slabší(vím) a mám v plánu koupit novej(asi časem), ale bylo mi řečeno, že mám první koupit grafiku pak uvidím, jak moc nedostatečný na moje hraní bude.

Jinak momentálně hraju CSGO, BF1, BF5. Chtěl bych si zahrát Cyberpunk, RDR2 a tak. (jinak hraju většinou na střední-vysoké detaily, nepotřebuju ultra)