Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí zvukovka - doporučíte?

Ave. Potřeboval bych, aby počítadlo zvučelo v 5.1, ač má pouze sluchátkomikrofon. Našel jsem toto, ale netuším, co je to zač. Máte někdo s podobným zařízením zkušenosti? Doporučíte něco do litru peněz českých? Předem dík za potenciální rady.

Já se v tomto nevyznám ale robdiesalot jo a pokud napíšeš na FB, discord, nebo někde a odpoví máš asi vyhráno protože on se v tom pohybuje a určitě by dokázal poradit dělá dost videí ale na externí zvukovky ještě žádné nedělal zde kouká na zvukovky ale to asi nebude to co potřebuješ a hlavně za víc peněz https://youtu.be/oBCmL0Hhwfk?t=167

Někde mám taky zvukovku Axagon do USB, ale jen 2.1 a fungovala vždycky bez problémů. Nejsem nějaký audiofil s reprákama za 20 tisíc a zvukový rozdíl bych nejspíš ani nepoznal. Jedu na klasické integrované zvukovce a repráky 5.1. Synátor říkal, že to už líp hraje jeho mobil :-)
Asi bych sáhnul po něčem takovém produkt