Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí disk USB3 připojit ke starému PC

Ahoj všem. Měl bych otázku, dostal jsem externí disk, který má USB 3.0 a mám stolní PC, kde mám pouze USB 2.0. Když disk připojím tak z PC ozve zvuk ze jsem "něco" připojil, ale disk mi to v nabídce neukáže. Zkoušel jsem to i přes systém - správce disků tam taky nic. Je nějaká možná cesta jak to propojit?? Děkuji za odpověď.

Že máš USB 2.0 nevadí. Připojuj ho do desky na zadní porty, viz. host. Taky bych ho zkusil v jiném PC, případně s jiným kabelem.