Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede internet,ale icq,skype ano

dobry den:),
mam takovy problem: kdyz se skusim pripojit na internet pres mozilu,IE stranka nenacte,kdyz se chci pripojit na icq,skype,pripojim, se vpohode,ikona u hodin ukazuje ze internet je vpohode a pripojen,nepripojim se ani na online hry(napr world of warcraft,v CMD jsem skousel ping www.seznam.cz nezmereno,prosim o pomoc,kdyz gabl prepojim do notesu vse OK(ted z neho pisu)

Predem dekuji

teď jsem nepochopil, nač jsi reagoval.

Takže: pokud máš router, odinstaluj všechny firewally, ten Windowsový vypni jako službu.

co se proxy týká, vypni ji:
Firefox: Nástroje - Možnosti - Rozšířené - Síť - Nastavení připojení... - Bez proxy serveru
IE: Nástroje - Možnosti internetu - Připojení - Nastavení místní sítě - odškrtní všechny 3 zatržítka

82.132

dnes jsem zjistil ze neni poradne nainstalovany sitovy adapter ethernet,stahl jsem uz dva ovladace a furt nic....toto je napsane na sitove karte na malem cernem cipu RTL8139D 48A21S1 a na druhe strane na papirku RP-1624WK,to bude od prodejnce nejpis