Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné vytlačiť rozoznateľné fotografie z dokladov?

Pokúšal som si vytlačiť kopie pasu a občianskeho preukazu na atramentovej tlačiarni, no nevydarili sa. Najmä fotografie. Hoci som nastavil pri skenovaní a tlači vysoké rozlíšenie, nepomohlo to. Aj manželka to skúšala v práci na laserovke, ale fotky boli veľmi tmavé k nerozoznaniu. Na atramentovej tlačiarni zase boli veľmi bledé. Ako nastaviť tlač, aby sa aj fotografia správne vytlačila?

Tak to zkus oscanovat ve vysokém rozlišení a upravit v nějakém grafickém programu (Gimp, Photoshop, ...), s tím, že poladíš tmavost a kontrast celého scanu a pak případně speciálně té fotky.

Ale samozřejmě to stejně bude na první pohled odlišitelné od originálu.