Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - Proč nefunguje tisk?

Dobrý den,

Na konkrétním počítači není možné tisknout v Excelu žádný soubor. Paradox však je, že to nefunguje pouze v Excelu (ve Wordu to jde). A pokud zkusím přes Windows vytisknout zkušební stránku, tak to taky funguje.

Nevíte, prosím Vás, v čem je problém.

Nechci kolegu zdržovat všemožnými pokusy o opravy tohoto problému.

Děkuji

PS. Zkoušel jsem změnit možnosti tisku, ale nepomohlo to, takže problém je očividně někde jinde

Verze Windows - nic.
Verze Excelu - nic.
Typ tiskárny a verze ovladače - nic.
Nefunguje tisk - opravdu podrobný popis závady.
Tisk do PDF funguje?

Snad tady nejsi první den a mohl bys napsat dotaz tak, aby se dalo poradit?

Moje odpověď - je to rozbitý.

Netlačí žiadne excelovské súbory alebo nejaký konkrétny, prípadne ten konkrétny si predtým už tlačil v pohode?
Od kolegyne si skúšal tlačiť ten súbor, ktorý tebe netlačí?
Netlačíš súbor vo formáte, ktorý tlačiareň nepodporuje?
Podľa mňa zmätočné nastavenie pre tlač.
Čo ukazuje náhľad pred tlačou?