Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou aplikaci na naplánování trasy s více zastávkami,

Můžete mi prosím doporučit aplikaci, na které se dá nastavit více zastávek? Ve waze jsem to nenašel, v google mapách taky ne. Myslím si, že jen špatně koukám a takováhle základní věc tam určitě bude. Jak to nastavit? Mám zítra v plánu objet asi 20 adres v Praze. Potřeboval bych je zkrátka jen napsat a aby pak aplikace naplánovala nejkratší cestu jak je všechny objet a nejezdil jsem z jedné části Prahy do další. Děkuji.

Ještě dodám, že Waze zastávky napsat umořňuje, ale do které pojedu první si zadávám sám.

Ne, nejde to, můžeš mi říct, jak to prosím přesně udělat? Přidal jsem jednu zastávku, další už přidat nejde. Chci jich přidat alespon 10 a pak spočítat, na jakou zastávku je v jakém pořadí jet nejrychlejší. I ty dve zastávky to spočítat neumí a řídí se jen tím, kterou zastávku v jakém pořadí zadám.

Jde to i v Google mapach. Ty zase doporučuju já. S Waze nemám dobře zkušenosti, vede mě přes různé okresky protože je to podle ní rychlejší. A taky dává příkazy k zatočení těsně před zatáčkou, nebo až jsem v křižovatce, to mi vadí.

Google mapy používají stejný algoritmus i informaci o dopravě. Od té doby, co Google Waze koupil to šlo s návrhem tras ve Waze do... Ale možná záleží na oblasti.
Ve Waze si zkontroluj, zda máš povolené nezpevněné cesty, případně dlouhé úseky nezpevněných cest. Zkus to vypnout. Případně povol složité křižovatky.
Já bych zase hrozně rád trasu po okreskách, protože vím, že časově bude stejně dlouhá jako po plné hlavní a přes zacpané Brno. Po okreskách pojedu po poloprázdných cestách místo trávení desítek minut popojížděním. Jenže na to Waze kašle. Stejné informace mám od kolegů, kdy je Waze nesmyslně vede na zacpané popojíždějící dálnice, což se mi taky několikrát stalo.

Co se týká zatočení, to jsem nepozoroval, vždy tam mám zobrazení pruhů a ikonku kam mám zatočit až moc dlouho dopředu.