Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aplikace na telefonu - chyba při instalaci

Zdravím, když si stáhnu nějakou aplikaci na telefonu (Realme 8 PRO 128GB),tak tam mám dvě ikonky aplikace.jednu s názvem té aplikace a druhou s názvem "čekání na instalaci"(viz obrázek). Ta druhá aplikace nic nedělá, když ji smažu, smaže se i původní aplikace. Když smažu pouze první aplikaci, ta druhá ikonka se změní na android panáčka a zůstane tam (viz foto). V nastavení v seznamu aplikací žádná "čekání na instalaci"aplikace není.

Setkal se s tím už nekdo? Popř. Jak to vyřešit?

Díky

restart telefonu probehl?

dalsi moznost se zkusit podivat, zda neni update Androidu v prostredi Realme k dispozici

posledni moznost je zaloha dat a obnova tovarniho nastaveni. :-/