Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak sledovat blokované RT

Nevíte zde někdo, jak by se dalo dostat na anglické stránky RT.com, které jsou ode dneška blokované? Daří se mi otevřít jen ruskojazyčnou verzi přes VPN, ale ruštinu už jsem hodně zapomněl a dá to zabrat přečíst článek.

Vuyžil jsem čas na WC, teď nemám čas studovat.
Jedine, co jsem zahlednul (neměl jsem čas to ověřovat), že UK upřesnily sankce vůči Rusku. Sankce se týkají lodí a ne nákladu. Takže pokud je to loď neregistrovaná v Rusku, tak klidně může do UK přivést ruskou ropu nebo plyn. To mi připadá trošku postavené na hlavu. Ale tohle patří do debat a ne do PC, takže pokračovat tam.

Rusové to určitě neblokují, to je iniciativa Rady EU, ušetřit ovečky tíže přemýšlení.

Tak problém byl jen v konkrétním sw, který jsem používal. Teď jsem použil doplněk prohlížeče "Urban VPN". Sice z mimoevropských serverů není moc na výběr, ale s dostupným japonským to funguje, včetně streamu.
Ale teď už to zase jde i bez VPN. Rusové to asi se svou "zákeřnou propagandou" nehodlají jen tak vzdát. Na satelitu se jim ale ještě nedaří obnovit vysílání a vzhledem k technologii asi ani nepodaří.

Nepíše se nic zásadního, ani to, co by mě zajímalo nejvíc. Jak se vyvíjí jednání mezi Ruskem a Ukrajinou.

Díky všem.

Blokacia je vzajomna.
Ked si chces chranit servre aspon pre domacich uzivatelov ako prve zablokujes zahranicie.
Predides tym ddosovaniu serverov z celeho sveta, takze ak je server dostupny len cez VPNku bude to skor dovod, ze je blokovany zo strany RF.
Este pre vyhlasenim blokady zo strany EU neboli dostupne bezne ruske weby, pretoze boli vyfloodovane a rusaci pristupili k blokacii zahranicnych IP adries.
Riesili sme to tu uz par dni dozadu.

Ponechám stranou váš slovník a intelektuálskou formu projevu, jen se zeptám, jste si skutečně jist, že předpokladem získání objektivního názoru je obklopení výhradně unifikovanými, předžvýkanými informacemi jedné strany a důsledné potlačování jiných informací? Už neplatí jedno ze základních právních pravidel "Budiž slyšena i druhá strana"? To mi přijde jako značný pokrok v té naší svobodě a demokracii. Do časů, kdy na každém radiopřijímači visela cedulka "Pamatuj, že poslouchání zahraničního rozhlasu je zakázáno a trestá se káznicí nebo i smrtí". Gratuluji k vaší moudré volbě, jistě to takovým stádně uvědomělým smýšlením dovlečeme do mimořádně krásného světa, kde bude jedna velká radost žít.