Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na Minecraft so 100fps

ja nemam moc penazi a chcem zistit kolko je taky najlacnejší pocitac ktory by sa dal kupit aby mi utiahol minecraft hram iba minecraft a takych 100 fps by bolo super dopredu dakujem :)
Zmena predmetu, pôvodne: kolko mi stačí? (fleg)

"ja nemam moc penazi a chcem zistit kolko je take naljacnejsie auto ktore by sa dal kupit aby som mohol jazdit 260Km/hod"

= uplne pitomy dotaz.

A obzvlast u Minecraftu - co si pod tim predstavujete. Jaky Minecraft? Vanilla? Nebo omodovan - cim? S jakym dohledem? Zapnute nejake shadery? Vanilla (= bez uprav) Minecraft pojede plynule uplne na cemkoliv. Minecraft s modpackem co ma v sobe nekolik stovek modu, se zapnutymi nejakymi "eye-candy" shadery, s 512x512 texture packem ... nepojede plynule vubec na nicem.

Tesat do kamene.

Již několikrát jsem tu či na herní zmiňoval své reálie, kdy ve svém světě u zdvojené blaze farmy zůstanu stát půl hodiny (...pěkně se mi tam hromadí :-) ), pokud pak chci cokoliv dělat - a potřebuju je samozřejmě "vytěžit" - je to slideshow, cukatůra nehratelná. Na minulém PC (i5-3750, 8GB RAM, nV770) fps klesalo pod jednu(!).

Pochopitelně, není to vanilla, spousta modifikací včetně vlastních, 128px texture pack, dohlednost 32 chunků.