Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS TUF GAMING B560M-PLUS instalace WIN 7

Zdravim,
upgradoval sem PC s novýma komponentama a narazil sem...na mou desku ASUS TUF GAMING B560M-PLUS nelze naistalovat Win7 ( krabicova verze 64bit ), načte data s dvd a pak modrá obrazovka s dlouhým popisem viz příloha...
Brouzdal sem na netu a mělo by to zřejmě jít přes ASUS EZ Installer ale nejsem si vůbec jistý.
Prosím pokud někdo ví a pomůže budu rád:-)

Díky moc

brouzdal jsi po netu pozde: tos mel delat, nez sis ten nekompatibilni kram koupil.
muzes si z netu stahnout upravenou instalacku w7 obohacenou o drivery usb3 a nvme. ale jestli to bude stacit na tvuj chipset, celkem pochybuju.
takze kdyz uz mas takovou desku, dej tam rovnou win11, at to nemusis za 3 roky zase menit.