Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotify versus YouTube music

Ahoj, jaké je pro a proti u jednoho nebo i druhého? Co je podle vás lepší? Které je lepší na ovládání a přehlednější? Kde je větší výběr hudby? Jde mi o placené verze, abych mohl přeskakovat písničky a jiné. Děkuji J.

Lepší nelepší... všetko je to na h....

YouTube má omnoho viac songov, lepší výber, a aj kvalitu zvuku má dobrú, ale žiaľ YouTube ako aplikácia aj webstránka sú sprasené ako keby niekomu išlo zámerne o čo najhorší UX. Jebnuté automatické pozastavenie videa, jebnuté reklamy uprostred songu, jebnuté "featury", komplikovaný management playlistov, zabugované (počúvaš playlist a zrazu ti náhodne pustí song ktorý nie je v playlistu ale v zozname "odporúčané videá", na boku)...

Spotify má síce kvalitu zvuku lepšiu, ale to platí len pre nahrávky, ktoré nie sú debilmi "stiahni z youtube cez converter v mp3 64kbps formáte, potom to nahraj na spotify a ešte raz to nechaj nech to prekonvertuje", inak výber songov menší (veľa songov čo mám v playliste na YouTube vôbec na Spotify nie sú), aplikácia ok, dokonca aj na desktop, ale je tám pár "ale", inak ale dobré že tam nie sú reklamy hockde uprostred songu či že tam nie sú jebnuté "featury".

Potom je tu ešte SoundCloud, ale ten nemá tak dobrú kvalitu zvuku a ani výber songov.