Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy zdroj

Zdravim, po pár rokoch sem sa rozhodol vymenit moju msi gtx 1060 gaming 3g za neco nove a kukam vcil po msi rtx 3060ti, no potrebujem poradit s vyberem zdroja lebo vcil mam corsair cx450m a na strankach pisu, ze treba aspon 600w, muj zdroj ma secky potrebne konektory aj na graficku kartu, len je tam ten problem, ze ma 450w, no tak nevim jaky mam kupit. Cenovo by sem chcel aby to bylo okolo 60-70€ a nevim ci to neco pomoze ale dam Vam tu moju zestavu. Procesor i5-10400f, zakladovka msi mag b460m mortar, ram 16gb, hdd 1tb + m.2 500gb.

Taky souhlasim.

Dodam, ze kdyby ten zdroj nestacil, tak pravdepodobnost, ze se neco v PC podela je opravdu mala. Nebal bych se teda toho a ponechal v PC soucasny zdroj. To, ze nestaci, se ukaze tak, ze se pocitac pri hrani hry restartuje nebo vypne. Pokud toto nastane, tak bude treba koupit novy zdroj a pravdepodobne neco dosetrit, protoze nejlevnejsi slusny Seasonic Focus 550W jsem koukal na SK alzu, ze je za 78E.