Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rar soubor, je poškozen? Jak otevřít??

Dobrý den, konkrétní soubor je na konci otázky.
Po stažení jsem daný soubor nemohl extrahovat pomocí winrar (je to jen u mě? prosím vyzkoušejte). Napsalo mě to cosi ve smyslu že je soubor poškozen. Lze to nějak opravit?? Případně jak??
Předem moc děkuji

https://uloz.to/file/exWUmCkfbne0/pendell-pharmako-gnosis-300dpi-scan-jpeg-rar#!ZGVmLwR1LJWyMzHkAJDmMGZkZTH1ZTIhLyAbK1uhBRg6ZmH4

Tak mi to taky nedalo, stahuju, a uvidí se (po obědě, slibuje 13 minut).
Soubory z uložto se občas nestáhnou celé, nebo se tváří celé a ke konci jsou nuly. Nemůže to být právě tento případ. Taky je možné, že to tam prostě někdo dal blbě (ale to bych u souboru s hodnocením +1 skoro vyloučil).

Tak i u mě je to v pořádku, v příloze je výpis informací a testu (v souboru txt). Z nich je vidět, že se požaduje verze 5 což je snad zatím poslední, ale poslední je už dost dlouho (ostatně je vidět, že moje verze rar z roku 16 taky neni nejnovější). A ještě přidávám pro konktrolu soubor md5 (teda tak jak vyšel mě) podle kterého lze stažený soubor zkontrolovat třeba v total commanderu (mám vyzkoušeno, že soubory md5 z DC umí TC použít, narozdíl třeba od sfv ve kterých používá jinou syntaxi než DC).
Řešení je tedy snadné, stáhnout soubor znova, třeba se to napodruhé povede, a když ne, tak napotřetí, ostatně trvá to pouhou čtvrhodinku (nepředpokládám použití premium účtu, to by bylo otázkou minuty).