Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS update - Resizable BAR

Zdravím.
Chtěl bych aktivovat Resizable BAR v BIOSU, ale nejprve musím upgradovat BIOS.

Tak chci se zeptat, musím updatnout na verzi 3002 a potom na verzi 3006 abych měl Resizable Bar? Nebo bude stačit poslední Verze 3006 ?

Každopádně nechci nechávat verzi 3002 protože je to BETA verze. Viz Příloha.

Díky

Jestli pujde rovno aktualizovat na verzi 3006 z te tve aktuální netuším, protože nevím, jakou verzi máš. Když to zkusíš a nebude to možné, aktualizační program ti to oznami. Novější verze než 3002 by měly umět to, co 3002 také, ale to se dozvíš z change logu nebo popisu verze.