Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows 10

Dobrý den,
Pokusil jsem se instalovat Windows 10 na starší počítač (dřív Windows 7) značky Asus. K instalaci Windowsu jsem použil software plop boot manager, a postupoval jsem podle online návodů. Po zvolení instalace z USB mi na monitoru problikne logo Windows 10, poté obraz zčerná, v levém horním rohu bliká kurzor a přestala mi reagovat klávesnice.

Děkuji za všechny rady

Mám také starý počítač a dával jsem tam nový SSD disk. Připravil jsem si USB v Rufus a při zavádění Windows probliklo také okno Windows a poté vlevo v černé obrazovce blikalo kurzor a nic se nedělo až po cca 10 minutách naběhl instalační program systému Windows. Je to o trpělivosti.