Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MODRÁ OBRAZOVKA

Dobrý den měnil jsem desku a procesor, a windows jsem přeintaloval všechno good ale obča z níčeho nic se mi ibjeví modrá obrazovka a je tam nápsáno toto Byly zjištěny potíže a systém windows byl ukončen, aby nedošlo k poškození počítače.

Pokud je to poprvé, co vidíte obrazovku s chybou zastavení počítače, restartujte počítač. Pokud se obrazovka objeví znovu, pokračujte těmito kroky:

Zkontrolujte, zda máte k dispozici dostatek místa na disku. Pokud je v koncové zprávě určen ovladač, ovladač zakažte nebo se obraťte na dodavatele ovladače a vyžádejte si jeho poslední verzi. Zkuste změnit videoadaptéry.

Obraťte se na vašeho dodavatele hardwaru a vyžádejte si poslední verzi systému BIOS. Zakažte paměťové možnosti systému BIOS, například použití mezipaměti nebo stínování. Pokud potřebujeme k odebrání nebo vypnutí součásti použít nouzový režim, restartujeme počítač, po stisknutí klávesy F8 vyberte upřesnění možnosti spouštění a poté vyberte položku nuzový režim.

TECHNICKÉ INFORMACE

*** STOP: 0x0000008E ( 0xC0000005, 0x804E4256, 0xB9EB28D4, 0x0000000 )

Zahajování výpisu vyzické paměti RAM

Výpis fyzické paměti je dokončen

Požádejte o pomoc správce systému nebo skupinu technické podpory.

Pc sestava:GIGABYTE GA-EP-DSL(SL , GE FORCE 8500GT, 250HB HDD,2X1GB RAM,DUALCORE 3GHZ ALE MAM TAM TINK TONK ZDROJ(EUROCASE 400W), NEMOHLO BY TO BÝT TÍM POČÍTAČ SE MI PŘAVIDELNĚ TŘEBA RESNE KDYŽ CHCI NĚCO VYTISKNOUT

Dobrý den měnil jsem desku a procesor, a windows jsem přeintaloval všechno good

fór je v tom že všechno není good.
windows jsi instaloval včetně všech ovladačů znovu, nebo jsi jen přes starou instalaci, která se na nové desce nechtěla rozběhnout, přeinstaloval novou - nejspíš bez update podstatných driverů, zato s ponechaným veškerým svinstvěm ze staré instalace?