Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google verifikace

Dobrý den, chtěl bych se zeptat už dlouho mám učet u Googlu ,ale jednou jsem si obnovil telefon do továrního nastavení.
Chci se přihlásit zpět na můj učet, jenže když se přihlašuji chce to po mě verifikovat učet tím že zadám poslední heslo to také udělám ,ale učet stále není přihlášen.
Tak jsem dal možnost verifikovat se pomocí jiného způsobu jenže způsob verifikace pomocí telefonu svití šedě a nejde na ní kliknout.
Nabídne mi to možnost : Bezpečnostní kód
jenže jak ho mám získat když když nejsem přihlášen ke svému učtu ani na PC ani na mobilu.

Děkuji moc ,ale když postupuju podle pokynů dovede mě to až sem:

Přejděte do zařízení Samsung Galaxy A12
Spusťte aplikaci Nastavení
Klepněte na Google
Pokud účet není vybrán, vyberte ho
Klepněte na Spravovat účet Google
Vyberte kartu Zabezpečení (možná budete muset přejít doprava).
V sekci Přihlášení do Googlu klepněte na Bezpečnostní kód.
Zvolte účet, do kterého dostanete kód

Jenže to nemohu udělat když nejsem přihlášen ani na mobilu.
A když zkusím vyzkoušet jiný způsob napíše mi to :
Aby byl váš účet zabezpečen, Google si potřebuje ověřit, že vám účet patří.
Chcete-li účet obnovit, vyzkoušejte následující postup přihlášení:
Zodpovězte co nejvíce otázek
Použijte zařízení, ve kterém jste už byli přihlášeni
Vyberte známou síť Wi-Fi (např. domácí nebo pracovní)
Zkusit znovu

A do Gouglího účtu přes prohlížeč v PC se taky nejde přihlásit? Tam taky vyskakují požadavky?
Nebo nejde se tam přihlásit přeskočením některých "opatření"?

Tohle mi není jasné: "Zvolte účet, do kterého dostanete kód".
Tím se myslí tvůj G účet, nebo jiný - "zabezpečovací" e-mail?
Ten e-mail a/nebo telefonní číslo sis měl nastavit už dřív. Právě pro takovéto případy.

Toto jsi viděl? K účtu Google se nelze přihlásit
Proklikej se tím, snad to někam povede.

Ještě: Jak obejít ověření účtu Google na zařízeních Android

Mám po továrním nastavení, ale nefunguje je mi to a nebo jsem to špatně pochopil nejsem přihlášen ani na PC ten mám taky po továrním nastavení.
píše mi to u verifikace:

Výzvy od google jsou momentálně deaktivovány
protože na vašem způsobu přihlašování je něco neobvyklého.

Jestli mi nemůžete pomoct takhle tak jenom bych požádal o link na web kde se můžu domluvit přímo s google a nebude mi odepisovat počítač nějaký online chat třeba.

Google nic takoveho nema. Ma jen forum, kde, pokud se ti podari presvedcit nejakeho moderatora, tak ten to muze eskalovat vys.

Co te vedlo k tomu delat reset současně na obou (všech) zařízeních? Jak ma Google vědět, že jsou tvé a nedostal jsi se k nim nějakou nelegální cestou a teď se chceš dostat na cizí účet? Zkus se na to dívat i z této stranky.

Děkuji za odpověď.

Vedlo k tomu to že jsem si omylem nějak před 5 lety nastavil Microsoft Family Safety to jsem hned vymazal jenže už to bylo uložené na učtu (Microsoft Family Safety = Že třeba můžeš být na PC 2h pak tě to vypne)
No a ja jsem se to pokusil opravit tím že se na ten učet přihlásím na mobilu a ono mi to zablokovalo celý mobil.

Tak jsem u obou udělal tovární nastavení všechno jelo až na můj učet.