Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde naladit Prima

Zdarec, dneksa mi máma volala, že ji nefunguje Prima.. tak jsem přijel, že to naladím.. tak jsem znova všechno přeladil.. a prima stále nešla.. tak jsem potom nechal vymazat programy, znova naladil a prima se tam ani nevyhledala, nevíte někdo proč to nefunguje ? Díkes,

pěkný pátek, Jakub.

Řešení:

Pozemni vysilani? Kde? Neni tam nejaka vyluka vysilace? Jakou ma antenu? STA rozvody v bytovce, nebo rodinny dum?

s třetinou času vyhozenou za reklamy

Jo kdyby třetinou, když jsem se ještě bavil střihem videa (kromě toho, že na T2 nemám sw (což ten by se asi našel), tak nemám ani čas navíc jediná výhoda takového sestřihu je, že nemusím přetáčet reklamy při přehrávání), tak mě udivoval ten poměr, kdy po 7 minutách filmu následovalo 8-12 minut reklam. Tehdy jsem používal program, který to zobrazoval graficky a já se přesvědčoval, že to neni omyl, že opravdu odpadne víc, než zůstane. Kdybych spočítal poměr u dvacetiminutového pořadu, jsou tam 3 bloky pořadu a dva bloky reklam přibližně stejné délky (většinou to bylo právě 7+8), tak reklamy tvoří 2/5 což je víc jak třetina (a pokud je pořad ještě obklopený reklamami, byla by to polovina, ale na primě většinou na sebe pořady navazují bez reklamního předělu ne jako na čt, kde je přímo před pořadem (před jeho titulky bez oddělení) reklama na nějaký tentononc na potenci a podobné nesmysly klidně i před 22. hodinou).