Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Venkovní kamera na Baterie s vlastní sim

Zdravím ve spolek,

hledám ale nenacházím, buď umí jedno nebo druhé. ALe zajímalo by mě, zda se dá sehnat kamera, který by měla provoz na baterie a také vlastní SIM tedy přístup k datům bez nutnosti WIFI.

Potřebuji bezdrátové řešení pro kontrolu přepravovaného prostoru na cca 4-8 hodin. A aby kamera umožňovala stream. Kamery od Eufy nebo Bluerams jsou skvělé a stream a kvalita je úžasná. Pouze mají napájení ze sítě a nebo nemají vlastní sim.

nevíte o něčem prosím?

děkuji

no je, ale takové krkolomné, také jsem to zvažoval, ale kdyby to šlo bez toho bylo by to lepší. Řešení formou tašky, ve které mám starej telefon se simkou a hot spotem, power banku a kameru mám do karavanu :)

Ale vzhledem k tomu, že tím chci pozorovat koně přepravované ve vozíku (mam jich víc a chci to přenášet takže pevné zabudování neřeším) tak bych byl rád, kdybych nemusel schovávat dráty.