Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapnutí počítače hlasí "Input Not Supported" nenaskočí uvodní obrazovka bios a ostatní?

"Minule v poradně jsem psal "Sapphire pulse radeon RX 6800 při zapnutí hlasí Input Not Supported z monitorem Acer Nitro VG220Qbmi."

Už to částečne funguje.Při zapnutí počítače naskočí hláška "Input Not Supported".Po krátké době se objeví přihlašovací obrazovka do windousu.Dostanu se do windousu.Jak opravit,aby se po zapnutí počítače objevila uvodní obrazova bios a ostatní.Koukal jsem na youtubu a nic neobjevil.Prosím o radu?

Sapphire... tupá firma. Minulý týždeň som inštaloval systém na nejakom radeone od nich a BIOS, POST jednoducho "vynecháva" nabehne až pri prihlasovacej obrazovke windows. Podpora Sapphire ? jedná obrovská tučná 0 v nejakom vlákne som našiel , že sa to vyriešilo update BIOSu karty , ak ho pre svoj model nájdeš...

tusim pouziva leccos, ale vzdy digitalni vystup z grafiky a ten musi nastavit v biosu jako primarni, to je prvni podminka, kterou nejspis nesplnil.
misto toho chodi po alze a nahodne zkousi, co mu s nekterym monitorem bude fungovat.
ze to usilovne konvertuje na analog je druha chyba. ma pouzit se soucasnym i budoucim monitorem dp-dp, hdmi-hdmi, dp-hdmi ... podle moznosti.
protoze ted mu to nejak funguje a az zapoji jiny monitor, bude tu se stejnym dotazem znovu.

V BIOSu digitální výstup asi má, když to přes tu redukci jde. Problém vidím v monitoru, který nechce hned přijmout digitální signál, kdežto analogový ano. Protože HDMI ze stejné karty do TV funguje. No chce zkusit jiný monitor, tak uvidíme. A souhlasím, že mršit digitální signál na analogový je blbost, snad i zde jde jen o nouzové řešení.