Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezabezpečené připojení

Ahoj. Zobrazuje se mi chyba na dvou PC při prohlížení internetu, že nemám platné certifikáty. Prohlížeče jsou aktuální, čas a datum správný. Jak se toho zbavit? Děkuji. Win 7-64B.

NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

To je fakt - vyšla, ale nie pre W7 Home, ale pre W7 s rozšírenou podporou. Pokiaľ ju vrazí na W7Home - vyhodí mu to chybu a systém bude vracať zmeny späť.
https://www.neowin.net/news/microsoft-releases-windows-7-february-patch-tuesday-update-kb5010404/

Každý, kto používa Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows Embedded Standard 7 alebo Windows Embedded POS Ready 7 a platí za rozšírenú podporu aktualizácie zabezpečenia (ESU), si teraz môže nainštalovať najnovšiu aktualizáciu Patch Tuesday ( KB5010404 ) prostredníctvom nástroja Windows Update.